Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial Cilt Bakımı

 

Hydrafacial, aktif bitkisel içeriklerle cildinizi gençleştiren mükemmel bir cilt detoksifikasyon ve derinlemesine temizleme uygulamasıdır. Tedavi, anında sonuç veren parlak, tazelenmiş ve ışıltılı bir cilt ortaya çıkarır. Hydrafacial, herkesin keyif alabileceği ve tüm cilt tiplerine uygun bir bakımdır.


Hydrafacial Kimlere Uygulanabilir?


Cildini etkileyen önemli hormonal değişimlerden geçen ergenler için harika bir tedavi seçeneğidir ve ince çizgileri azaltmak ve cildini canlandırmak orta yaşlılar için de iyidir. Kim olursanız olun veya hangi cilt problemleriyle karşı karşıya kalırsanız kalın, bu tedavi cildinizin daha sağlıklı olmasına yardımcı olacaktır. HydraFacial, 30 dakika kadar kısa süren hızlı ve etkili bir tedavidir. Tedaviden hemen sonra makyaj yapabilir ve gününüze kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Hydrafacial Avantajları Nelerdir?


Hydrafacial size her uygulamadan sonra görebileceğiniz ve hissedebileceğiniz anlık ve gözle görülür sonuçlar verecektir. Bu kısa ama çok etkili cilt bakımı tedavisi ile ölü deri hücreleri ve kirler giderilir ve cilt antioksidanlar ve peptidlerle nemlendirilir. Bu tedavi, her cilt tipine ve her cilt sorununa yardımcı olması bakımından benzersizdir. Siyah ve beyaz noktaları giderir, sivilceleri azaltır ve yeni akne/sivilce oluşumunu engeller. Kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltır, cildin nemlenmesine yardımcı olur. 


Cilt tonunu eşitler ve hiperpigmentasyonun yanı sıra hipopigmentasyonu azaltmaya yardımcı olur. Güneş hasarını ve kahverengi lekeleri azaltır. Genişlemiş gözenekleri sıkılaştırır ve tıkanmış gözenekleri temizler, yağlı cildin normal seviyelere dönmesine yardımcı olur.Hydrafacial cilt bakımı uygulaması sonrası tazelenmiş ve nefes alan bir cilde kavuşmanın tadını çıkarın. 

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Dudak renklendirme, mekanik bir i

Kadınların belki de yüzü

Hydrafacial, aktif bitkisel i&cce