Dudak Renklendirme

Dudak Renklendirme

 

Dudak renklendirme, mekanik bir iğne ile dudaklara renkli dudak boyası bırakarak dudak rengini yarı kalıcı şekilde artıran bir kozmetik dövme olarak tanımlanabilir. Ortaya çıkan dudak dövmesi ise yarı kalıcı makyaj uygulamalarındaki son gelişmeler sayesinde doygun değil; oldukça doğal görünür.

 

Kalıcı dudak renklendirme aslında geleneksel dövmede görülen tekniklere benzer. Tek bir iğne ve hızlı, tutarlı bir el hareketi ile cilde nüfuz ederek düz bir çizginin aksine bir dizi nokta oluşturulur. Dudak renklendirme sonrası ortaya çıkan ve tipik olarak 2-3 yıl süren dövme, dudaklara balsam gibi hoş bir renk verir. Elbette işlemden sonra isterseniz dudak görünümünü değiştirmek için farklı renkte rujlar kullanabilirsiniz. Yine de işlem sonunda kişinin makyajsız da istediği gibi görünen dudaklara sahip olması amaçlanır.

 

ankara yenimahalle dudak renklendirme,ankara yenimahalle dudak renklendirme işlemleri,ankara yenimahalle dudak renklendirme fiyatları,ankara yenimahalle dudak renklendirme uzmanı,ankara yenimahalle dudak renklendirme fiyatları,ankara yenimahalle kalıcı dudak renklendirme,yenimahalle dudak renklendirme,yenimahalle dudak renklendirme işlemleri,yenimahalle dudak renklendirme fiyatları,yenimahalle dudak renklendirme uzmanı,yenimahalle dudak renklendirme fiyatları,yenimahalle kalıcı dudak renklendirme,

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Dudak renklendirme, mekanik bir i

Lazer ışığı,bildiğimiz ışıktan fa

Kadınların belki de yüzü