Hakkımızda

 

Ulya Güzellik Salonu birmilyonnokta.com üyesi olarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Yönetimimiz ve çalışanlarımız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını, beklentilerini ve önerilerini düzenli bir şekilde takip etmekte ve sürekli olarak bu ihtiyaçların geliştirilmesi için yüksek performans göstermektedir.

 

Salonumuzda güler yüzlü ekibimiz ile sizleri sıcak bir karşılama beklemektedir. Güzelliğin, öz güvenin anahtarı olduğu ilkesinden yola çıkarak cildinizin ve vücudunuzun ihtiyaçları konusunda son derece titiz davranmaktayız. Cilt yapınıza ve vücut analizinize uygun olarak size özel programlar oluşturmakta ve beklentilerinizi karşılamaya çalışmaktayız. Bütün işlemlerimiz son derece steril, hijyenik ortamlarda yapılmakta olup son teknoloji cihazlar kullanılarak yapılmaktadır. Burada yapılan her işlemin en güncel ve en etkili uygulamalar olduğunu içtenlikle söyleyebiliriz.

 

Kadromuz alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Üst düzey uzmanlık salonumuzun vazgeçilmezleri arasındadır. Konu cilt ve vücut güzelliği, sağlığı olduğundan bu konu üzerinde titizlikle durduğumuzu önemle belirtmek isteriz. Aynı şekilde cihazlarımızın temizliği, bakımı, yenilenmesi de son derece ciddi bir şekilde tarafımızdan takip edilmektedir.

 

Osmaniye güzellik merkezi denildiğinde akla gelen ilk salon olmamızın yanında bütçeye zarar vermeyen, sizleri memnun edecek ilgi ve alakaya sahip, yenilikçi bir salon olduğumuzu tekrardan hatırlatmak isteriz. Salonumuza ayak bastığınız andan itibaren memnun kalacağınızın garantisini sizlere sunuyor ve tüm olanaklarımızın siz kıymetli müşterilerimizin hizmetinde olduğunun altını özenle çiziyoruz. Yüksek kalitemizle farkımızı ortaya koymaya devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.